Świat ciężarówek do przewozu samochodów

Loading Eddie Stobart Transporter with 11 brand new BMWs - YouTube

Oferuje klientom centrum umożliwiające zaplanowanie dostawy online poprzez proste podanie informacji o dostawie. Przewoźnik i klient mogą sprawdzić cały stan swojej dostawy w obszarze mojego konta jako Dostawa zarezerwowana, Dostawa energiczna, Dostawa gotowa, a także Zakończenie dostawy.

Kiedy klienci publikują informację o jakimkolwiek rodzaju dostawy, nie musi się stresować dostawą, ponieważ z pewnością będzie ona śledzona Pomoc Drogowa przez klienta, a wysyłka przesyłki jest wyjątkowo bezpieczna. Tutaj administrator może zająć się wszystkimi opublikowanymi dostawami dla konsumentów, a także pełnymi informacjami o dostawie.

Umożliwia klientom zaplanowanie dostawy online poprzez proste podanie informacji o dostawie. Przewoźnik i klient mogą sprawdzić cały stan swojej dostawy w obszarze mojego konta jako Dostawa zarezerwowana, Dostawa energiczna, Dostawa gotowa, a także Zakończenie dostawy.

Oferuje centrum umożliwiające dostęp i obsługę witryny internetowej w dowolnym miejscu na świecie. Jest to indywidualna przyjemność, więc jest to metoda niezwykle prosta w dostępie i lubiana przez konsumentów. W Panelu Administracyjnym możesz zobaczyć stan spłaty każdego klienta.

Poniższy administrator może obsłużyć całą dostawę przesłaną przez klienta, a także pełne informacje o dostawie.